Wesele w wyjątkowej scenerii

Sala Balowa
Sala Balowa

Sala Balowa

Wysoki sufit i zdobione balkony nadają sali niepowtarzalnego klimatu, a łagodna kolorystyka wnętrz jest uniwersalnym tłem dla wszelkiego typu dekoracji. Na tej sali zorganizują Państwo swoje przyjęcie nawet na 300 osób a w połączeniu z Salą Westernową nawet na 600.

Sala Pałacowa

Sala Pałacowa

Na tej sali dzięki wielkim kryształowym żyrandolom i wysokim oknom poczują się Państwo jak w para królewska. Wejścia do budynku chronią dwa dumne lwy. Sala o łącznej powierzchni 450 m2 jest w stanie pomieścić około 550 osób w ustawieniu konferencyjnym i 300 osób przy imprezach zasiadanych.

Sala Westernowa

Sala Westernowa

Sala posiada antresolę i jednorazowo może się w niej bawić ponad 200 osób. Scenografię sali stanowi wystrój Saloonu z Dzikiego Zachodu. Znajduje się w osobnym obiekcie w otoczeniu zielonego ogródka japońskiego. Posiada niezależną kuchnię i bar. Ze względu na wystrój nazywana jest także Western Pubem. Architektura wnętrza przypomina Saloon wprost z Dzikiego Zachodu. W pomieszczeniu znajdują się antresole, dzięki czemu możemy dla Państwa zorganizować przyjęcie weselne nawet dla 200 osób. Na scenie Western Pubu występowały już takie gwiazdy, jak Krystyna Prońko, Leszek Cichoński, czy John Tucker. Zabawa weselna w Sali Westernowej zawsze jest udana i gwarantuje niezapomniane wspomnienia.

Sala Złota

Sala Złota

Sala została oddana do użytku 7.07.2007 roku i od razu zyskała renomę przestronnego i wygodnego miejsca zabaw weselnych. Od początku każde wesele w tej sali symbolizuje szczęśliwa „7″. W tym miejscu zorganizujemy dla Państwa przyjęcie weselne dla około 60 osób przy stołach prostych lub okrągłych.

Sala Mała Marysieńka

Sala Mała Marysieńka

Sala w pobliżu ogrodu japońskiego z dużą ilością okien z widokiem na otaczającą zieleń. Sala o powierzchni 200 m2 pomieści 150 osób w ustawieniu konferencyjnym i około 80 osób przy imprezach zasiadanych.

Sala Duża Marysieńka

Sala Duża Marysieńka

Sala w pobliżu ogrodu japońskiego z dużą ilością okien z widokiem na otaczającą zieleń. Sala o powierzchni 280 m2 pomieści 300 osób w ustawieniu konferencyjnym i około 150 osób przy imprezach zasiadanych.

Sala Kominkowa

Sala Kominkowa

W tym miejscu proponujemy Państwu zorganizowanie przyjęć weselnych do 50 osób. W scenerii domku myśliwskiego z kominkiem z pewnością będziecie się Państwo znakomicie bawić, a kuchnia i obsługa kelnerska dołożą wszelkich starań, aby oprawa tej zabawy była wykwintna i smaczna.

Sala Mikawa Inaczej

Sala Mikawa Inaczej

Położona w ogrodzie japońskim dawna restauracja Mikawa, to obecnie idealne miejsce na uroczystości w gronie najbliższych. Kameralna atmosfera powoduje, że zabawa na tej sali ma bardzo rodzinny charakter, a otaczajaca ją zieleń sprawi, że poczujemy się ukojeni.

Opinie nowożeńców

"Przepiękna sala i fenomenalna obsługa sprawiły, że ten wyjątkowy dzień na zawsze pozostanie w naszych wspomnieniach."

Kiedy Wasze wymarzone wesele?

Zapytaj o dostępność terminów wybranych sal.

Wesela
Jak będzie smakował Wasz dzień?

Jak będzie smakował Wasz dzień?

Tradycyjna kuchnia polska czy wariacje Szefa Kuchni? Sprawdźcie nasze przykładowe menu weselne i dopasujcie wszystko do swoich potrzeb.

newsletter